NaslovnicaNogometMakarska CupOtvaranje turnira - HRNK Zmaj vs. NK Omiš - prvi na terenu

Otvaranje turnira – HRNK Zmaj vs. NK Omiš – prvi na terenu

Otvaranje Makarska cup 2018

Krško, Hajduk i Rijeka – najsjajniji na Makarska Cupu 2017.g! Nakon 4 dana igranja kvalitetnog nogometa,kako to bude kada su u pitanju izjednačene ekipe – lutrija jedanaesteraca nam je donijela nekoliko pobjednika u završnici – ovako je okončan Makarska Cup 2017g!

Hoće li Hajduk i Rijeka obraniti prošlogodišnji naslov ostaje nam pratiti naredna 4 dana , dok nažalost, ove godine ekipa iz Slovenije NK Krško nije mogla doći.
Četvrtak, 19.04.2018.g sa početkom u 13.30h , HRNK Zmaj protiv NK Omiš , kategorija U14, otvaranje 9.međunarodni nogometni turnir Makarska Kup 2018.g! U kategoriji U10 će na teren istovremeno 4 ekipe i to : NK Omiš protiv HŠK Posušja i NK Urania protiv NK Jadran PL. sa početkom u 14:20h, dok će u kategoriji U12 snage prvi odmjeriti HNK Hajduk i NK Urania također sa početkom u 14:20h!
Rezultate i poredak na tablici će se moći pratiti izravno na našoj web stranici www.sportmakarska.com , dok će prvi dan na radiju u emisiji TIME OUT, koja ide UŽIVO, sa početkom u 13.15h gostovati : četvrtak Sigma Olomouc – Češka, petak Rumunjska ACS Tampa Brasov. Kako će se snaći u studiju ,na radiju, pred mikrofonima poslušajte na LIVE STREAMU- www.radiomakarska.com . Također svako jutro u 9.30h slijedi svakodnevni radio izvještaj sa turnira kao i najava za nadolazeće utakmice i zanimljivosti!

Parovi i satnice prvog dana Makarska Kupa 2018.g – četvrtak, 19.04.2018.g:

Kategorija U10 :

14:20h NK Omiš v HŠK Posušje
14:20h NK Urania v NK Jadran LP
15:05h DNK Talent A v HNK Jadran
15:05h DNK Talent B v ŠN Brela
17:30h NK Jadran v NK Zadar
17:30h HŠK Posušje v HRNK Zmaj
18:15h HŠK Zrinjski v DNK Talent A
18:15h NK Rudar Labin v DNK Talent B

Kategorija U12 :

14:20h HNK Hajduk v NK Urania
15:50h HNK Hajduk v NK Omiš
16:00h DNK Talent v HŠK Zrinjski
16:40h NK Zadar v NK Neretva
17:40h HNK Brotnjo v NK Jadran LP
19:00h NK Neretva v DNK Talent
19:50h NK Jadran LP v HRNK Zmaj

Kategorija U14 :

13:30h NK Omiš v HRNK Zmaj
15:10h HNK Hajduk v HNK Brotnjo
16:50h NK Rudar Labin v HNK Hajduk
18:30h NK Zadar v NK Omiš

Prethodni članakZumba fitness
Sljedeći članakPredstavljanje ACS Kids Tampa Brasova

NAJČITANIJE OBJAVE